Contact

Locatie

43ste Sint Rumoldus
Scouts en Gidsen Vlaanderen
Master Schmidt Hoeve
Ruggeveldlaan 488/9, 2100 Deurne

Verhuur

Meer informatie omtrent gebruik van de hoeve vindt u hier.

Reservatie aanvragen kunnen ENKEL via de website worden afgehandeld.

Indien noodzakelijk kan uw contact opnemen met grc@rumoldus.be

Gelieve GEEN contact op te nemen met onze leidingsploeg ivm gebruik van de hoeve. Zij kunnen u NIET verder helpen.

Groepsleiding

den43rumoldus@gmail.com

Telefoonnummer enkel in noodgeval, voor afwezigheid of andere zaken via mail:

Rosie: 0498800489

Gelieve geen contact op te nemen met de groepsleiding wat betreft verhuur van de Ms Hoeve.

Kapoenen

kapoenen.rumoldus@gmail.com

Telefoonnummer enkel in noodgeval, voor afwezigheid of andere zaken via mail:

Merit: 0475 48 31 09

Sjamfoeters

sjamfoeters.rumoldus@gmail.com

Merit: 0475 48 31 09

Pioniers | Scouts en Gidsen Sint-Laurentius Ename

Pioniers:

pioniers.rumoldus@gmail.com

Telefoonnummer enkel in noodgeval, voor afwezigheid of andere zaken via mail:

Stan: 0470 39 75 41

Jonggivers

jonggivers.rumoldus@gmail.com

Telefoonnummer enkel in noodgeval, voor afwezigheid of andere zaken via mail:

Helen:  0471355023

Givers

givers.rumoldus@gmail.com

Telefoonnummer enkel in noodgeval, voor afwezigheid of andere zaken via mail:

Sem: 0499776910