Contact

Locatie

43ste Sint Rumoldus
Scouts en Gidsen Vlaanderen
Master Schmidt Hoeve
Ruggeveldlaan 488/9, 2100 Deurne

Verhuur

Meer informatie omtrent gebruik van de hoeve vindt u hier.

Reservatie aanvragen kunnen ENKEL via de website worden afgehandeld.

Indien noodzakelijk kan uw contact opnemen met grc@rumoldus.be

Gelieve GEEN contact op te nemen met onze leidingsploeg ivm gebruik van de hoeve. Zij kunnen u NIET verder helpen.

Groepsleiding

groepsleiding@rumoldus.be

Gelieve geen contact op te nemen met de groepsleiding wat betreft verhuur van de Ms Hoeve.

Wannes: 0468133913

Rosie: 0498800489

Nelson: 0471355024

Renee: 0497630349

Kapoenen

kapoenen@rumoldus.be

Marie S.: 0496619433

Anna: 0491932881

Luun: 0486682783

Marthe: +32 493 97 17 27

meseret: 0484555254

stan: 0470 39 75 41

Otto: 0470675554

een paar seconden geleotto: 0470675554

Sjamfoeters

sjamfoeters@rumoldus.be

Helen:  0471355023

Arno: 0468115125

Femke: 0472 48 64 22

maarten: 0470 44 67 33

Marie B.: 0498688742

Rosie (Petro):  0498800489

Merit: 0475 48 31 09

Jonggivers

jonggivers@rumoldus.be

Louis:  0477 21 67 84

Wieter: 0487907498

Oran: 0470562860

Sem: 0499776910

Bert: 0479186203

kato: 0484 38 65 53

Givers

givers@rumoldus.be

Wannes S.: 0468133913

Quinten: 0495563954

Dries: 0486982669

Ianka: 0487870589

Materiaalkot

materiaalkot@rumoldus.be